Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Отзыв туриста Аккорд тур Hanna ta Volodymyr (КИЕВ) на тур
еще
8
фото
Поездка: 22 июня 2013
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Июль 2013
Голосов 1 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Мое вдохновение…

Дата туру: 22.06-04.07.2013, РЕЙС № 966

Даний тур був обраний серед інших через найбільшу кількість днів відпочинку на березі моря.

ДОРОГА на курорт зайняла майже 26 годин, розмістилися у готелі наступного дня орієнтовно о 15:30. Їзда злиденними українськими дорогами забрала майже стільки ж часу як разом взятими Румунією та Болгарією. Перетин українсько-румунського кордону тривав майже 6 годин, румунсько-болгарського – 45 хвилин. На зворотному шляху перетин тривав приблизно у два рази швидше і загалом уся дорога зайняла 22 години. Хоч переїзд до Болгарії тривав довше дорога назад здалася важчою, оскільки проїжджали територію України і тільки починаєш засинати як прокидаєшся від удару об чергову яму. Саме тоді й злетів один із колісних ковпаків автобуса. З погляду на це вважаю „Джип сафарі” у Болгарії необов’язковим. :)

Водіями були пара болгар, по дорозі на курорт одні, назад – інші. Майстри своєї справи. По дорозі у Болгарію DVD програвач на усіх дисках відтворивши половину фільму відмовлявся працювати, назад ж працював справно.

ГОТЕЛЬ знаходиться у тихому місці. Кімнати готелю зроблені у морській стилістиці. Власники та обслуговуючий персонал дуже привітні, було відчуття, наче приїхав до дому. Завжди готові підказати куди і як пройти та проїхати, скільки зустрічаєшся з ними стільки й вітаються, бажають гарного дня та запитують чи все гаразд.

Сніданок з 8:00 до 10:00, вечеря – з 18:00 до 20:00. Їжа у готелі різноманітна та досить смачна, лише занадто часто подавали сосиски та макарони. Тут завжди можна було випити приємний трав’яний чай. Сік двох видів дуже нагадував відомий з дитинства „Yupi". При поселенні видали 4 рушники та рідке мило. Комплект постільної білизни та рушники за весь період міняли двічі. Прибиральниця практично щодня мила підлогу, проте під ліжком був пил. Міні-бар у номері давненько не мили – відкривши його відчувався не дуже приємний запах.

Місць для харчування небагато, тож якщо усі відпочиваючі одночасно снідатимуть / вечерятимуть то розміститися зможуть не всі.

У готелі нема обмінника валюти. Wi-Fi працює тільки на першому поверсі.

Телевізор у номері показує: російськомовні, болгарські, польські, англійські, німецькі та ін. канали. У номері: тумбочка, 3 столики різних розмірів, 2 табуретки, шафа, дзеркало; на балконі – пластикові столик та 2 стільці.

Під час відпочинку, одна з відпочиваючих скаржилася супроводжуючому групи та адміністрації, що у її номері не має гарячої води і, що цю проблему не можуть усунути вже 24 години. Інша відпочиваюча заявляла, що у її номері не працює міні-бар.

Перед від’їздом адміністрація готелю попросила усіх звільнити номери до 10:00, хоча на сайті туроператора та у інфолисті було вказано 11:00. Звільнивши номери відпочиваючі до 11:20 очікували автобус на території готелю.

Від’їжджаючи можна не переживати за митний контроль та вивозити болгарські алкогольні напої у будь-якій кількості.

ПЛЯЖІ. Вийшовши з готелю звернувши на ліво повз готель „Koraba 3*” спустившись сходами можна потрапити на невеликий пляж, дно якого в основному каменисте. На ньому завжди було малолюдно; вийшовши з готелю та звернувши наліво і пройшовши приблизно 500 метрів біля готелю „Почивен дом „Adis” є гарний піщаний пляж; якщо ж вийти з готелю та звернути направо пройшовши біля готелю „Silver”, справа від готелю „Журналіст” є протяжний піщаний пляж „Кабакум”, який найпопулярніший і на ньому зазвичай багато відпочиваючих. На всіх цих пляжах без проблем можна засмагати зі своїм покривалом, за бажанням можна винаймати лежаки та парасольки.

ЕКСКУРСІЇ. Під час відпочинку відвідали Варну, Балчик і мис Каліакру, монастир Аладжу та сусідні Золоті піски.

Варна. У Варну їздили декілька разів. Дістатися туди можна автобусом № 409 (2,10 лев) відправка від готелю „Журналіст”.

Екскурсія у Балчик та мис Каліакра. Згідно графіка екскурсія тривала з 9:30 до 16:00. По маршруту було зроблено зупинку, де не виходячи з транспорту можна було спостерігати краєвид на курорт Албена. Протягом екскурсії відвідали приватну гончарню, де спостерігали роботу майстра під час виготовлення глечика. Там же на території є крамниця з його виробами, де можна їх і купити. На Каліакрі побачили старовинну фортецю на території якої є залишки болгарської церкви XIV ст. та римської бані, на самому краю мису є каплиця Св. Миколаю.

У самому Балчику була зупинка, де усі бажаючі за свій кошт могли пообідати. Після обіду відвідали палац румунської королеви Марії. На території палацу розташований мальовничий ботанічний сад. Дуже вразила велика кількість кактусів: від маленьких у горщиках до велетенських висотою у декілька метрів. На сам кінець була проведена дегустація колекційних вин, вироблених за секретною технологією і усі бажаючі могли їх придбати.

У зв’язку з тим, що група була організована приїхали назад швидше запланованого орієнтовно о 15:30. Взагалі раджу цікавитися які об’єкти будуть відвідуватися під час екскурсії. До прикладу огляд літньої резиденції королеви Марії (Палацу) додатково коштував 5,00 лев. В принципі нічого надзвичайного, проте цікаво було подивитися на побут минулого століття. Але у групі були туристи, які жалкували, що його відвідали.

Монастир Аладжа. Туди можна дістатися автобусом який прямує до Золотих пісків (1,00 лев). Необхідно попросити водія, щоб зупинився біля розвилки, що веде до монастиря. На розвилці дорога на право веде до Золотих пісків, на ліво – до Аладжі. На ліво є дві дороги, одна з них автомобільна та рівнозначна тій, що веде на Золоті піски, інша менш примітна, яка лівіше від неї. До монастиря можна дістатися автомобільною, яка звивиста та без тротуару і пролягає через ліс. Нею часто проїжджають машини. Йти потрібно близько 20-25 хв. При наближенні до музею, дорога підніматиметься під невеликим кутом. Вхідний квиток до пам’ятки коштував 5,00 лев. Монастир розміщений на 2-х ярусах, на верхньому є каплиця. З верхнього ярусу видно море.

ШОПІНГ. Непоганий невеличкий базар є через дорогу від варненського собору, де можна придбати овочі, сувеніри, срібло, дещо з одягу. У одного з продавців є гарний вибір спортивного одягу, з ним можна торгуватися, дає гарні знижки, особливо якщо взяти декілька речей. Майже вдвічі знижує ціну на товар, якщо бачить, що збираєшся йти геть.

За словами обслуговуючого персоналу найдешевшим є так званий варненський „Колгоспний ринок” (Цетрален Пазар Варна). Ми ходили туди лише раз, у неділю, яка співпала з днем виборів мера, можливо тому більшість торгівельних місць було закрито. Хоча один з продавців сказав, що це завжди так. На ринку, на території де продають овочі є ларьок з випічкою, де можна купити дивовижно смачну баніцу. Купляли баніцу у Чайці, але у Варні найсмачніша!

До ринку можна дістатися, йдучи від собору через дорогу по праву руку знаходиться будинок на даху якого є реклама „Coca-Cola”, пройти повз продавців квітів, перетнувши 3 перехрестя потрібно повернути наліво та пройти ще 300-400 м, загалом необхідно пройти близько 1-1,5 км.

Золоті піски знаходяться на відстані 1,2 км від готелю. Вздовж узбережжя курорту на двох лініях розмістився базар з великим вибором сувенірів та різного краму. Речі там трохи дорожчі ніж у Варні, але можна торгуватися.

Якщо будете користуватися громадським транспортом хочу застерегти від кишенькових злодіїв. У цьому вправні як хлопці так і дівчата. Отож, щоб не стати жертвою дам декілька порад: не носіть усі кошти у гаманці; не кладіть гаманець у сумку з продуктами; валізи розміщуйте так, щоб замки були у полі зору; повиймайте усі українські картки (дисконтні, банківські і т. д.); не стійте у проході – пройдіть вглиб автобуса; будьте пильні, якщо хтось з пасажирів постійно спирається на вас чи штовхається; не виймайте гаманця у багатолюдних місцях, зупинках.

ОБМІН КОШТІВ. У перший день невелику суму обміняли по курсу 1,86 лев за 1 євро, у обміннику який знаходиться на невеличкому базарі по дорозі до готелю „Журналіст”. При обміні попередньо бажано попросити, щоб сказали яку суму отримаєте на руки. Не забувайте перерахувати отримані кошти. Без комісій як правило міняють у відділеннях банків. Спостерігали у Варні декілька банків, котрі курси валют представляли однією сумою і було не зрозуміло чи вони продають, чи купують за даним тарифом. Тож не ризикнули скористатися їхніми послугами.

У Варні міняли євро за курсом 1,949 лев у „Банка ДСК”, логотип якого дуже нагадує наш „OTP Bank”. Для обміну потрібен паспорт. „ДСК Банк” можна знайти якщо від входу у Успенський собор перейти дорогу у підземці опинитеся біля невеличкого базару сувенірів, далі необхідно звернути направо перетнути одне перехрестя та йти прямо і ви впретеся прямісінько у згаданий банк. Орієнтиром є МакДональдз який розташований навпроти через дорогу.

Останню суму міняли за курсом 1,91 лев за євро у відділенні Райфайзенбанк, який знаходиться у готелі Admiral 5* у центрі Золотих пісків зі сторони пляжу. Усі рази як гуляли та проходили повз Райфайзенбанк спостерігали досить велику чергу. У нашому випадку, щоб обміняти кошти довелося чекати 15-20 хвилин.

Автобуси їздять орієнтовно до 23:00, чим пізніше тим інтервал між ними більший. Проїзд до Золотих пісків коштує 1,60 лев, і їхати необхідно приблизно 15 хв, оскільки автобус їде по об’їзній дорозі. Якщо їдете з Варни чи Золотих пісків до готелю, щоб правильно зрозумів кондуктор необхідно сказати: Чайка, хотел „Журналіст”.

Любителі пива з рибкою будуть розчаровані: у магазинчиках Чайки не довелося знайти останню. Хоча різноманітні морські продукти можна скуштувати і у рибних ресторанах. Болгарське пиво досить смачне, як альтернатива рибі – можна спробувати сири (сирене), котрі тут є великій кількості: з коров’ячого, овечого, козячого, буйволячого та ін. молока. Смачними є й болгарські вина, тому його однозначно слід спробувати.

Загалом враження від відпочинку якнайкращі, тому за чудову організацію хочеться сказати „Аккорд-туру” – велике дякую! Для незабутніх спогадів тут є усі умови: море з чистими пляжами; цікаві історичні місця; чудова кухня та привітне населення тому у тур однозначно слід поїхати. Єдине, що хочеться запропонувати туроператору: розробити схожі тури з більш довшим перебуванням на Золотих пісках та Сонячному березі і на інших курортах Болгарії, а також і у решті країн тривалістю 14-21 днів – переконаний, що вони користуватимуться попитом.

Реклама
Отзывы о других турах