У кожному поселенні головне його мешканці, які визначають обличчя і характер міста. Але господарі Стамбула, звичайно, коти, які в ньому живуть. Коти в Стамбулі неначе священні тварини, їх ніхто не сміє образити, їх підгодовують і таке враження, що кожна крамничка та вуличний торгаш опікується своїм котом... Вони кожен день завойовують серця мандрівників, мило жебраючи їжу або працюють за їжу фотомоделями на тлі стамбульських пам'яток.
Східний хіт - Істанбул!
19.04 з Одеси
5 днів (4 ночі) у Стамбулі
Султанські палаци і величні мечеті, фешенебельні вулиці та галасливі базари, прогулянки на кораблику по Босфору та непримітні історичні райони Стамбула…
Справжня східна казка!