Відень - одне із найстаріших і найкрасивіших міст Європи має чудовий вигляд у будь-який час. Однак у березні тут традиційно менше туристів, і пам’ятки Відня можна оглянути в спокійнішій атмосфері. Варто побувати в Соборі Св. Стефана й резиденції Ховбург, «Вежи божевільних» та численних музеях, Палаці Шенбрунн із його лабіринтами й чудовим зимовим парком, а також палацовому комплексі Бельведер.
Весна — відмінний час, щоб оздоровитися в термальних джерелах Будапешту. До речі, пам’яток тут теж багато. Можна помилуватися вежею Марії Магдалени, будівлею парламенту, рибальським бастіоном, замком Буда, оригінальним ланцюговим мостом Сечені, пам’ятником «тисячоліттю Угорщини».
Львів - Чоп - Будапешт - Відень - Чоп - Львів
♦ 06.03 Гарантований виїзд
♦Без нічних переїздів
♦Екскурсія в Будапешті та Відні вже в ціні туру
Проживання в 4* Danubius hotel Arena